Сьогодні   головнаафіша + анонсвізитницяоголошеннянаше містоvip-людиvip-сайтипартнерипослуги


 

     Довідник

  •  автолюбителя   •  автовозалу   •  залізничного       вокзалу
  •  здоров'я
  •  етикетки
  •  статті


      Реклама


 
     
      Реклама


 
   довідник автовокзалу —> Розклад руху автобусів на надвірнянський напрямок
    ---- Розклад руху автобусів на богородчанський напрямок

---- Розклад руху автобусів на бучацький напрямок

---- Розклад руху автобусів на городенківський напрямок
      
---- Розклад руху автобусів на калушський напрямок

---- Розклад руху автобусів на коломийський напрямок

---- 
Розклад руху автобусів на надвірнянський напрямок

---- Розклад руху автобусів на рогатинський напрямок

---- Розклад руху автобусів на міжнародний напрямок
 
№ Платформи Прибуття
на АВ
Назва маршруту Відправлення з АВ Час прибуття в кінц. пункт
1-А
-
Івано-Франківськ-Надвірна
з 6:00 до 19:30 з інтервалом 15 хв.
(маршрутне таксі)
1-А
-
Івано-Франківськ-Яремча
з 8:20 до 20:00 з інтервалом 1 год.
(маршрутне таксі)
1-А
-
Івано-Франківськ-Верховина
5:10, 5:30, 7:50,
8:05, 10:35,
12:00, 12:30, 13:15
8:20, 8:50, 10:50, 11:25, 13:50,
15:00, 15:40, 17:45
1-А
-
Івано-Франківськ-Верховина
14:10, 14:58, 16:05, 17:25, 18:40, 21:00
17:25, 18:00, 19:00, 21:15, 21:40, 23:35
1-А
-
Івано-Франківськ-Поляниця
6:15, 10:15, 8:30, 12:10, 5:20, 13:45, 14:40, 16:15
8:40, 12:15, 10:55, 14:35, 7:20, 16:10, 16:45, 18:20
1-А
20:55, 9:00, 12:55, 15:15
Івано-Франківськ-Яблуниця
7:20, 9:40, 15:10, 16:35
9:50, 12:10, 17:35, 19:05
3
10:00
Івано-Франківськ-Бистриця
15:10
17:00
3
8:10, 13:10, 18:20
Івано-Франківськ-Лючки
8:32, 13:50, 18:42
10:30, 15:50, 20:40
3
8:30, 12:25, 16:35
Івано-Франківськ-Любіжня
8:50, 12:50, 17:10
10:20, 14:20, 18:40
3
16:05
Івано-Франківськ-Мукачево
9:00
17:55
3
7:55, 11:10, 10:33, 19:16, 17:30
Івано-Франківськ-Ворохта
10:00, 11:20, 12:20, 17:45, 20:00
12:40, 13:35, 14:45, 20:25, 22:10
3
7:55, 9:50, 14:40
Івано-Франківськ-Товмачик
8:25, 12:15, 15:30
9:50, 13:45, 17:10
3
12:27
Підволочинськ-Рахів
12:45
16:40
3
8:00, 13:00, 17:00
Івано-Франківськ-Глинки
8:40, 13:45, 17:45
10:40, 15:40, 19:40
3
10:15
Івано-Франківськ-Ясіня
14:25
17:20
3
14:30
Хмельницький-Яремча
14:50
16:30
3
14:20
Івано-Франківськ-Тячів
15:45
22:25
3
8:15, 12:45
Івано-Франківськ-Максимець
8:25, 18:10
9:50, 19:50
3
18:10
Вінниця-Яремча
18:23
20:00
3
18:40
Тернопіль-Яремча
19:20
21:00
3
19:30
Львів-Надвірна
19:40
21:15
3
22:20
Львів-Рахів
(понеділок, середа, п'ятниця)
22:50
2:50

 
     
 
Украинский портАл  
|на головну||афіша+анонс||візитниця||оголошення||наше місто||VIP-люди||VIP-сайти||партнери||послуги||про нас|
Copyright  ©  2006-3006 VIP-inform.com.ua всі права застережені.  Електропочта: mail[at]vip-inform.com.ua